První článek na magazínu

Pokud Vás zajímá, co se dá napsat do prvního příspěvku, tak já odpovím, že hodně i málo.

Kdy a proč byl tento magazín založen?

Tento magazín jsem založil 9. února 2009 s účelem psát o tématu, které jsem chtěl již dávno hlouběji rozebírat. Ano mluvím o Windows, pokud není nic jiného, tak Windows je téměř na  90% všech počítačů. Ruku k ruce si musím si přiznat, že nejsem první, ani poslední kdo píše o tomto operačním systému a paleta názorů je tak široká, jako žádná známá stupnice.

Chtěl bych Vám proto nabídnout něco víc, než strohé novinky, ala co napsali v cizině, tak zde nebudu papouškovat, ale spekulovat a rozebírat kroky. Pozitivně pochválím co budu požadovat za dobré a špatné budu bez cenzury odsuzovat a komentáře tu budou pro konstruktivní diskusi a ne pro to, abyste mě diskriminovali.

Co mě vedlo k založení magazínu na ASP.NET

Především to je soutěž a pak i trochu osobní plány. Dnes jsou na světě miliardy lidí a z těch miliard má jedna miliarda Internet a z té jedné miliardy je produktivní pro ostatní jen pár procent. Už samo za sebe to hovoří, že není čas jen líně sledovat monotónní trh s hrami, po večerech klábosení na instant messageru se taky nic nenaučím a tak tu jsem a budu za Vás zpracovávat zdroje, které Vás snad zaujmou.

Náplň tohoto magazínu

Magazín bude jen a pouze věnován tématice Windows, popřípadě informace, jak je na tom konkurence oproti Windows. Dalšími velkými tématy budou: okruhy bezpečnosti, zábavy, práce na kterých je postavena celá naše činnost s Windows

Pevně věřím, že jak se sem budete dostávat, tak se budete i stejně vracet.

19. února 2009 14:54 | Komentáře (514) | Trvalý odkaz

Komentáře