Dokázal jsem to - konečná magazínu, ne však pro mě

Ano, je tomu tak, tento blog se zúčastnil soutěže, kterou pořádala společnost Microsoft. Šlo o projekt s příznačným názvem Ukaž co je v tobě, dokážeš to!

Věřte nebo ne, tento blog se ocitl na 2. místě. Co to zkratkovitě znamená? Měl jsem na výběr jednu ze tří hlavních výher! Já si vybral Windows Home Server Darker Mark II. Tuto výhru si pojedu vyzvednout do Prahy při předávání výher v centrále české pobočky Microsoft.

Protože se chci i nadále zlepšovat, nemám možnost neustále psát do více webů. Mé zápisky, názory a všechno nadále sepisuji naleznete na mém hlavním webu Vigudes.cz, do kterého píšu již delší dobu a chci, aby to i nadále zůstalo právě takto.

Má chuť programovat v .NET však neochabla a tato soutěž mi dala možnost nahlédnout pod pokličku ASP.NET a také zlepšit své programátorské výkony v časové tísni, proto věřím, že výhru kterou jsem získal využiji právě k zálohování své tvorby a také prvním testům o spuštění vlastního serveru na produktech, které mám nyní zdarma na Dreamspark.

SEO statistiky za jeden měsíc (od založení)

Všem děkuji a hlavně Microsoftu za cenu a krásné 2. místo!
13. dubna 2009 07:46 | Komentáře (336) | Trvalý odkaz

Komentáře